Informatyzacja - GGA.COM.PL audyt finansowy, biuro rachunkowe Gdańsk, doradztwo podatkowe, księgowość, rachunkowość Gdańsk, szkolenia, kursy

Szukaj
Go to content

Main menu:

OFERTA

INFORMATYZACJA KSIĘGOWOŚCI ...

Gdańska Grupa Aydytorów Sp. z o.o. współpracuje z B2B Matwiejczyk s.j. w zakresie wdrożeń systemów informatycznych wspomagających zarządzanie w firmach autorstwa InsERT (m.in. Rewizor, Rachmistrz, Subiekt, Gratyfikant ) oraz INT Gdańsk (zintegrowane oprogramowanie klasy ERP MOTŁAWA).

AUDYT INFORMATYCZNY ...

dotyczący badania programów księgowych w zakresie ich zgodności z przepisami ustawy o rachunkowości.

PROGRAMY DLA FIRM ...

Zapraszamy również do  sklepu internetowego prowadzonego przez B2B Matwiejczyk s.j. oferującego oprogramowanie dla firm autorstwa InsERT.

Sprzedaż

Przedsiębiorstwa poszukujące skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających obsługę sprzedaży z pewnością znajdą coś dla siebie wśród produktów Insertu. Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, możliwościami oraz ceną. Cechą wspólną wszystkich systemów jest prosta i intuicyjna obsługa.

Księgowość i finanse

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolniłby ich od monotonnej i czasochłonnej pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z fiskusem. Systemy księgowe firmy InsERT spełniają potrzeby bardzo różnych odbiorców, wszystkie je łączy jednak uniwersalność i łatwość obsługi. Co niezwykle istotne, są one dostosowane do aktualnych przepisów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najszerszego grona użytkowników. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm prowadzących pełną księgowość, jak i przedsiębiorstw rozliczających się w formie księgi przychodów i rozchodów lub na podstawie podatku zryczałtowanego.

Kadry i płace

Osobom zajmującym się w firmie sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym polecamy program Gratyfikant GT. Umożliwia on prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych oraz wystawia deklaracje skarbowe oraz ZUS. Dla przedsiębiorstw wymagających specyficznych rozwiązań przeznaczona jest jego rozszerzona wersja –ratyfikant GT Sfera.

Oferta dla biur rachunkowych i doradców podatkowych

Z myślą o biurach rachunkowych stworzyliśmy specjalną ofertę, która ułatwi ewidencjonowanie księgowości obsługiwanych przez Państwa podmiotów.


 
Copyright 2016. All rights reserved.
Back to content | Back to main menu